Sizden Gelenler - Fizik Tedavi Yorumları

Yorumlarınızı Facebook, Google ve Twitter'dan alıyoruz.

Aşağıda siz hastalarımız ve hasta yakınlarımızdan gelen Pendik Fizik Tedavi yorumları ve bu yorumların yer aldığı platformlar bulunmaktadır. Siz de bize görüşlerinizi iletebilirsiniz.

Fatih Ö.
ilgi süperdi. özellikle doktorların nazik olması çok önemli. teşekkür ederim.

Fizik Tedavi Yorumları Google Facebook vs

Muhammed A.

Öncelikle Merhaba 2 yıldır fizik tedavi merkezine gelmekteyim. Doktorlardan ve çalışanlardan çok memnunum özellikle Ela Ablam olsun cennet Ablam ve Seda Ablam Onlarla burada vakit geçirmek, Eser Abimle Havuzda vakit geçirmekten keyifliyim ve memnuniyetle herkese bu Fizik tedavi merkezini tavsiye ederim.

Merve K.
1 seneyi geçkindir bu merkezde tedavi görmekteyim geldiğimde kendi başıma yürüyemiyordum artık havuzda yürüyebiliyorum ….HER personeli ayrı ayrı seviyorum gerçekten çok seçkin bir ekip kurmuşlar ,çok memnunum başta eser bey ,ela hanım olmak üzere hepinize çok teşekkür ediyorum iyiki varsınız pendik fizik tedavi…….

Şakir A.

Gercekten hosgörü ilgi alaka islerinde cok iyiler ayrica ela hanima ailem adina tesekkur ederim

Nadire Y.

Pendik fizik tedavi çok memnun kaldım fizyoterapist ler güleryüzle sevecen Songül hanım Yadigar ve Büşra hanıma özel ilgilerinden dolayı çok teşekkür ederim.

Özgür P.
3 yıldır severek ve isteyerek gidiyorum. Herkes güler yüzlü, cana yakın ve işinde gerçekten iyi. Aldığım tedavilerden çok olumlu sonuçlar alıyorum. Başarılı ve kaliteli bir tedavi için mutlaka bu kurumu öneriyorum. Teşekkür ediyorum.

Yasemin K.G.

Güler yüzlü ve işinde uzman kadrosuyla hizmet veren pendik fizik tedavi ailesine çok teşekkür ederim.burada bulunduğum sürece desteğini esirgemeyen yüreği güzel insanlar cennet ,seda,münevver hanımlara ayrıca bütün fizyoterapistlere teşekkürlerimi sunarım.Teşhis ve tedavi uygulamalarında bir numarasınız başaralarınız devamını dilerim iyi ki varsınız.

Ozan S.
Çapraz bag ve menuskus amelıyatım sonrası Tedavi sürecimde yardımları için fizyoterapist Sevda hanım ve Faruk beye aynı zamanda Büşra ve Münevver hanıma yardım ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederım.

Turgay D.
Tedavi gördüğüm her gün için güler yüzlülüğü ile uzman kadrosu ile her zaman işini severek yapan pendik fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezine teşekkürlerimi arz ederim başta fizyoterapi doktorum enes beye ardından tüm fizik tedavi merkezinde vatandaşlara hizmet veren doktorundan sekreterine temizlik görevlisi çaycısına a kadar işini temiz ve güven verici bir şekilde yapan tüm abi ve ablalarıma ve abilerime teşekkür ederim pendik fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezinin başarılarının devamını dilerim…

Mesut A.
Güleryüzlü iyi bir ekip ayrıca oldukça faydasını gördüm tedavi surecim boyunca.Teşekkürler.

Sağlık Hizmetinde Önceliklerimiz

Sağlık hizmetinde sunum ve talep anlayışının değiştiği bir dönemden geçerken “A” Tipi Fizik Tedavi Merkezi olma yolunda geçtiğimiz yıllarda önemli adımlar attık. Özellikle yeni binamızın yapılması ve servis ağımızı güçlendirerek 2015  Şubatında “Özel Pendik Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon A Tipi Tıp Merkezi” olarak yeni yerimizde yeni ismimizle hizmet vermekteyiz. Yeni binamızda güçlü kadromuzla önceliğimiz teknolojinin imkanlarından istifade ederek hastalarımıza verilebilecek en iyi sağlık hizmetini sunmaktır.

 

Fizik Tedavi Yorumları

Hastalarımızdan gelen fizik tedavi yorumları bizim için önemli. Özellikle daha iyi hizmet sunabilmek amacıyla ve şeffaflık ilkesinden hareketle sizden gelen yorumları mutlaka değerlendiriyor, bu yorumlar ışığında daha iyi hizmet verebilme yolunda önemli adımlar atıyoruz. Bize Sosyal Medya üzerinden  fizik tedavi yorumları yazarak görüşlerinizi iletebilirsiniz. Sitemize Whatsapp Hattımız (0552 999 5 999) ve diğer iletişim bilgilerimiz, Hasta Temsilcisi üzerinden ileteceğiniz bilgiler yoluyla fizik tedavi yorumları gönderebilirsiniz.