Açık Adres

Doğu Mahallesi Sadık Sokak No:3 (Mostar Köprüsü Yanı)
Pendik – İstanbul

Nasıl Gelirim ?

Özel araçla geliş
Kadıköy – Üsküdar -Maltepe yönünden :
1.alternatif :
D-100 (E5) karayolunu takip ederek Pendik Köprüsüne kadar geliniz ve Pendik tabelasından sağa giriniz.
Caddeden yaklaşık 500m ilerledikten sonra geldiğiniz dörtyoldaki (Resim Aşağıda) ışıklardan sola dönünüz.

pendik-fizik-tedavi-rehabilitasyon-yol-guzergahi

Caddede yaklaşık 500m ilerledikten sonra adaya geldiğinizde tekrar sahilyolu tabelasını takip etmek suretiyle sağa dönünüz. 100m ileride köprüden geçerken sol tarafta hastanemizi göreceksiniz. İlerideki adadan döndükten sonra geldiğiniz istikamete çıkın, otobüs durağının önündeki sokaktan sağa döndüğünüzde ilk soldaki “Sadık Sokak” tayız.

2. alternatif :
Sahilyolundan Tuzla istikametine devam ediniz ve Pendik-Kurtköy yazan tabeladan giriniz . ışıkları geçtikten sonra otobüs durağının hemen ilerisindeki sokaktan sağa döndüğünüzde hastahanemizin girişi soldaki ilk sokakta.

Gebze-Tuzla yönünden :
1. alternatif : D-100 karayolunu takip ederek Pendik Köprüsüne kadar geliniz ve Pendik tabelasından giriniz. Köprü bitiminde sahilyolu tabelasını takip ediniz.

2. alternatif : Sahilyolundan Maltepe-Kadıköy istikametine devam ediniz ve Pendik-Kurtköy yazan tabeladan giriniz . ışıkları geçtikten sonra otobüs durağının hemen ilerisindeki sokaktan sağa döndüğünüzde hastahanemizin girişi soldaki ilk sokakta.

Sabiha Gökçen Havalimanı – Kurtköy yönünden :
Pendik köprüsüne kadar devam ediniz ve köprü çıkıştan sonra Sahilyolu tabelasını takip ediniz. Altgeçitten geçtikten sonra hastahanemizi solda göreceksiniz. İlerideki adadan döndükten sonra geldiğiniz istikamete çıkın, otobüs durağının önündeki sokaktan sağa döndüğünüzde ilk soldaki “Sadık Sokak” tayız.

Toplu Taşıma Araçları ile Geliş :
Hastanemizin önündeki Mostar Köprüsü durağından geçen Hatlar ;

17 : Pendik -Kadıköy
17-B : Gebze – Kartal metro
16 : Pendik -Kadıköy
16-A : Pendik -Kadıköy
222 : Pendik -Kadıköy

İETT Otobüsleri : Pendik Hattındaki Tüm otobüsleri kullanarak  , kısa yürüme mesafesi ile hastanemize ulaşım sağlayabilirsiniz.
Minibüs : Pendik Hattındaki Tüm minibüsleri kullanarak  , kısa yürüme mesafesi ile hastanemize ulaşım sağlayabilirsiniz.

Ulaşım seçenekleri hakkında daha detaylı bilgiye ihtiyaç duyarsanız bizi aramaktan çekinmeyiniz.

Servis Seçeneklerimiz

Pendik Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezimize ait ulaşımınızı kolaylaştırmak amacıyla ve fiziki engelli hastalarımıza hizmet etmesi için servis seçeneklerimiz bulunmaktadır. Güzergahı ve servis ile alakalı konular hakkında detaylı bilgi almak için lütfen bizi arayınız.